I didn’t have time, so I just open my wardrobe and take out some things which I saw first. For a crazy day sport comfortable shoes are perfect! 
Always when I buy something new I want to try it as soon as I can – and the necklace is the thing 🙂 – I thought outfit look more interesting with it…what do you think?
Today I’m going to buy new lens for my canon – searched for it in online stores…but I want it badly and waiting is too much for me. See you with nicer pics next time – I’m going to shop it right now 😀
Z braku czasu po prostu otworzyłam szafę i wyjęłam parę rzeczy które pierwsze rzuciły mi się w oczy. Do tego sportowe buty, idealne kiedy człowiek się śpieszy 🙂
Zawsze jak kupię coś nowego to mam ogromną potrzebę wypróbowania tego, a w tym przypadku ubrania na siebie – więc stwierdziłam, że naszyjnik jest w sam raz na dzisiaj 🙂 – całość wygląda bardziej interesująco. Ogólnie to chyba nie wyszło tak źle…co myślicie?
Dzisiaj nareszcie kupię nowy obiektyw do swojego canona – przejrzałam parę sklepów internetowych, ale chyba jednak nie wytrzymam i kupię go na miejscu. Następnym razem post z fajniejszymi zdjęciami 😀 – do zobaczenia!

 

shoes – Reebok / pants, necklace – NN / jacket – sklep.moshito.pl
buty – Reebok / spodnie, naszyjnik – NN / bluza – sklep.moshito.pl